46 SAMSUNG UD46E-A

Množství
  • Dodání do 5 pracovních dnů - ZDARMA pro objednávky přijaté kdykoliv
  • Kód: LH46UDEHLBB/EN
  • Výrobce: Samsung
65166 Kč

Parametry výrobku


46"
úhlopříčka
1920 x 1080 (FullHD)
rozlišení
8 ms
odezva displeje
3500:1
kontrast displeje
700 cd/m2
jas displeje
1022.1 x 576.6 x 97.4 mm
rozměry monitoru (Š×V×H)
16.2 Kg
hmotnost monitoru

Zobrazit všechny parametry Skrýt všechny parametry
Bavte se a pracujte bez hranic
Nenechte se omezovat při ničem, co děláte. Realizaci vašich nápadů usnadní extrémně velký pracovní prostor 46" (116,84 centimetrů). Kromě vysoké pracovní efektivity se budete i královsky bavit – na velkém je zkrátka všechno lepší. Ať už budete hrát hry, nebo sledovat filmy, dění na 46" panelu Samsung vás doslova pohltí.

Úhlopříčka displeje v palcích Rozměr v centimetrech 46" (116,84 cm)

Senzační obraz ve Full HD rozlišení 
Zážitky ze sledování pozdvihá na vyšší úroveň jemné Full HD rozlišení (1920 x 1080), jež na širokoúhlé 46" obrazovce detailně zobrazí i ty nejmenší drobnosti. Lépe si tak vychutnáte filmy a hry, navíc ve vysokém rozlišení zobrazíte i větší množství obsahu, což oceníte třeba při práci ve více otevřených oknech nebo v několika naráz spuštěných aplikacích. Multitasking je na tomto monitoru Samsung zkrátka hračka.

Rozlišení obrazu v pixelech 1920 x 1080 (FullHD)

Ultra vysoký jas a kontrast
Abyste mohli nerušeně pracovat i na přímém světle či v přesvětlených místnostech, je třeba věnovat pozornost maximální hodnotě jasu, která v případě monitoru 46" SAMSUNG UD46E-A činí výborných 700 cd/m2. Naopak při práci za slabého okolního osvětlení máte samozřejmě možnost jas snížit, čímž ochráníte své oči před rychle nastupující únavou. Parádní barevnou podívanou vám zprostředkuje také kontrast 3500:1, při kterém působí barvy živěji a lépe vás vtáhnou do virtuální světa.

Maximální jas  Kontrast  700 cd/m2 3500:1
Otevři pro ukázku nízkého a vysokého jasu


Vyšší jas nejenže zpříjemní pozorování monitoru na přímém světle nebo ve velmi světlých místnostech, ale také výrazně oživí barvy.Vlastnosti a speciální funkce
Podívejte se, jakými dalšími vlastnostmi a speciálními funkcemi vás monitor potěší při každém použití:


VESA - přizpůsobte si pozici monitoru díky uchycení přes VESA držák. Možností je několik, monitor můžete stylově uchytit na zeď nebo na kloubový držák. Bez stojánku a zavěšený na zdi vypadá zkrátka každý monitor mnohem přitažlivěji.Grafické vstupy
Připojení k počítači nebo notebooku bude hračka. Podívejte se na výčet konektorů, které najdete ve výbavě monitoru 46" SAMSUNG UD46E-A:


DisplayPort - moderní konektor pro přenos nekomprimovaného digitálního obrazu ve vysoké kvalitě a vícekanálového zvuku (až 8kanálové audio). Je částečně zpětně kompatibilní s konektory typu DVI a HDMI.D-Sub (VGA) - starší, avšak stále ještě hojně rozšířený konektor pro analogový přenos obrazu. Přes VGA nelze přenášet zvukovou stopu, a je tak nutné vést zvuk specializovaným kabelem zvlášť.DVI - konektor pro přenos obrazu ve vysokém rozlišení. Tento způsob přenosu stále využívají mnohé grafické karty počítačů. Méně už se s ním setkáme u notebooků, kde připojený monitor slouží jako externí zobrazovač.HDMI - grafický vstup HDMI je vhodný k současnému přenosu obrazu a zvuku v nejvyšší digitální kvalitě a vysokém rozlišení. Využívají ho jak současné grafické karty v počítačích, tak moderní notebooky a mnohá další zařízení.
blokovepopisy()

Značky