Deeper Fishfinder PRO+

Množství
  • 1 Balení skladem
  • Dodání do 5 pracovních dnů - ZDARMA pro objednávky přijaté kdykoliv
  • Výrobce: Deeper
6413 Kč

Parametry výrobku

  • Značka : Deeper


Deeper Fishfinder PRO+

Bezdrátový, nahazovací Deeper Smart Sonar PRO+ je nejlepší z celé série. Používá k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu nebo tabletu připojení Wi-Fi. Deeper Smart Sonar PRO+ obsahuje vysoce přesný interní přijímač GPS, který vytváří hloubkové mapy při rybaření ze břehu nebo z lodi. Díky tomu je Deeper Smart Sonar PRO+ jediný nahazovací echolokátor, který vám nabízí přístup k přesným funkcím a datům pro vyhledávání ryb, které byly dříve k dipozici pouze na konzolích rybářských lodí.
Deeper vysílá zvukové signály, jejichž odrazy od předmětů okamžitě zpracovává a vizualizuje. To umožňuje zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až 40 metrů. Zároveň poskytuje důležité informace o hloubce vody, teplotě, hlavně však reliéfu a struktuře dna! Jedná se o první technologii na světě, která komunikuje přímo s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Už není potřeba tahat k vodě těžké vybavení, Deeper máte kdykoliv při ruce.

Hledání ryb
Vysoce precizní snímky sonaru ukazují většinu druhů ryb velmi přesně.

Prohlídka hlubin
Sonar perfektně funguje ve hloubkách od 0,5 m (1,5 ft) do 40 m (130 ft) pod vodním povrchem ve slané i sladké vodě.

Poznávání půdy
Vylepšete svůj rybářský zážitek detailním náhledem půdy a životního prostředí ryb pomocí inovativní technologie „Imaging" od „Deeper Smart".
Zjišťování teploty
Teplotní senzory „Deeper" rozpoznají výkyvy teploty vody.
Objevování nových míst
Ponorným senzorem „Deeper" prohledáte jezera, řeky i moře ze všech úhlů pohledu. Vyhledejte místa nedosažitelná jinými rybáři.
Neomezeně přenosný sonar
„Deeper" váží pouhých 100 g (0,22 lb) s průměrem 65 mm (2,6"). Je tedy menší a lehčí než jakýkoli jiný běžný sonar. Je speciálně vyvinut, aby se vešel do každého rybářského boxu. Proto si ho můžete vzít i na místa, kde jsou jiné vyhledávače ryb nepoužitelné, jako např. v kajaku, na pobřeží či na doku.
„Deeper" používá technologii Bluetooth k přenosu dat sonaru na smartphone či tablet. Jeho dosah je až 45 m (150 ft).

"Smart Imaging"
Tato technologie obstarává křišťálově čisté obrázky ryb a půdní struktury s ohromujícími detaily přímo na smartphonu či tabletu. Ryby jsou zobrazeny názorně a jasně odděleně od svého okolí.
Sonar s duálním příjmem
Funkce duální frekvence umožňuje vynikající pozorování ve všech hloubkách v dosahu 90 KHz (55°) a 290 KHz (15°). Široký vysílací kužel vybízí k velkoplošnému pátrání. Precizní tenký paprsek zaručuje výsledky s nejvyšší přesností.
Sledovat. Ulovit. Pustit.
Mějte všechny funkce sonaru pod kontrolou s uživatelsky přátelskou mobilní aplikací „Deeper". Přizpůsobte citlivost ke zvětšení/zmenšení zobrazovaných detailů, k přepínání mezi různými frekvencemi pro širší a preciznější průzkum, k přepnutí přístroje do režimu spánku nebo k aktivaci přes iOS či zařízení Android.
Bezdrátová aktualizace sonaru (OTA)
Aktualizujte svůj přístroj pomocí smartphonu Android či iOS nebo tabletu a aplikace „Deeper".


Rozpoznání vhodné chvíle pro rybaření
Aplikace nabízí detailní rybářský kalendář založený na fázích měsíce pro zvolené místo, abyste vždy věděli, zda se blíží ta nejlepší doba k lovu.
Buďte připraveni za každého počasí
Aktuální zprávy o počasí s předpovědí na 5 dnů včetně teploty vzduchu, oblačnosti, rychlosti a směru větru, vlhkosti vzduchu a tlaku větru.
Uložte si nejlepší místa
S vyhledávačem ryb „Smart" získáte i integrovanou funkci map, pomocí které si můžete uložit polohu ryb. Tak budete vždy přesně vědět, kde máte příště rybařit.
Veďte si svůj vlastní rybářský deník
Rybářský deník umožňuje vést přesné záznamy rybolovecké činnosti s komentovanými fotografiemi a údaji o čase, místě a počasí. Zadávat můžete i poznámky jako např. druhy ryb či velikost úlovku.
Smartphone ani tablet nejsou součástí dodávky.
Vlastnosti:
Rozměr: Koule o průměru 6,5 cm
Hmotnost: 100 g
Konstrukce: ABS
Kompatibilita: od iOS 8.0+ a Android 4.0 po nejnovější zařízení
Připojení: Bezdrátové připojení WiFi, GPS přijímač
Dosah WiFi připojení: Až 100 m
Hloubka max/min: 80 m / 0,5 m
Teplota: Čidlo teploty vody
Jednotky teploty: Stupně Celsia / Fahrenheita
Provozní teplota: -20 °C až 40 °C
Typ sonaru: Dvojitý paprsek
Frekvence: 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Baterie: Lithium Polymer 3,7 V dobíjecí, 850mAh
Výdrž baterie: Až 6 hodin
Napájecí adaptér: microUSB kabel, 5V DC, 450mA max
Frekvence snímání: až 15 snímků za sekundu. Umožňuje zachytit rychle se pohybující objekty
Rozlišení snímání: Vyšší rozlišení snímání rozpozná objekty ve vzdálenosti až 1,3cm a umožňuje zachytit pod vodou menší objekty.
Rozsah: 8x větší rozsah umožňuje přesnější detekci objektů pod vodou.
Režim obrazovky: Běžný režim včetně denního a nočního režimu obrazovky

Nové zboží  [více]

Značky