Fiber adaptéry

Cisco GLC-FE-100FX-RGD=

Cisco GLC-FE-100FX-RGD=

4751 Kč
4751 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Typ : Konvertor Vlastnosti - Provedení : Interní Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0...

Cisco GLC-FE-100FX=

Cisco GLC-FE-100FX=

2922 Kč
2922 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

Cisco GLC-GE-100FX 100BASE-FX SFP pro GE SFP port 3750,3560.2970,2960

Cisco GLC-GE-100FX 100BASE-FX SFP pro GE SFP port 3750,3560.2970,2960

4319 Kč
4319 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Typ : Konvertor Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0...

Cisco GLC-T (SFP 1000Base-T)

Cisco GLC-T (SFP 1000Base-T)

6716 Kč
6716 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Typ : Konvertor Vlastnosti - Provedení : Interní Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0...

Cisco MGBBX1-RF

Cisco MGBBX1-RF

3893 Kč
3893 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco MGBBX1-RF Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. Tyto produkty lze využít jen v...

Cisco MGBT1-RF

Cisco MGBT1-RF

1931 Kč
1931 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco MGBT1-RF Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. Tyto produkty lze využít jen v...

Cisco SFP-10G-LRM=

Cisco SFP-10G-LRM=

32368 Kč
32368 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

Cisco SFP-H10GB-ACU10M=

Cisco SFP-H10GB-ACU10M=

7079 Kč
7079 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

Cisco SFP-H10GB-ACU7M=

Cisco SFP-H10GB-ACU7M=

6120 Kč
6120 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

Cisco SFP-H10GB-CU1M=

Cisco SFP-H10GB-CU1M=

1657 Kč
1657 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Provedení : Externí Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

Cisco VIC2-2BRI-NT/TE

Cisco VIC2-2BRI-NT/TE

20639 Kč
20639 Kč

Parametry výrobku

D-Link DMC-300SCE

D-Link DMC-300SCE

2075 Kč
2075 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 100 Mbps Rozhraní - SC : Ano Distribuce : CZ D-Link DMC-300SC/E ...

D-Link DMC-515SCE

D-Link DMC-515SCE

3331 Kč
3331 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 100 Mbps Rozhraní - SC : Ano Distribuce : CZ D-Link DMC-515SC/E ...

D-Link DMC-700SCE

D-Link DMC-700SCE

3702 Kč
3702 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 1000 Mbps Rozhraní - SC : Ano Distribuce : CZ D-Link DMC-700SC/E ...

D-Link DMC-810SCE

D-Link DMC-810SCE

7770 Kč
7770 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 1000 Mbps Rozhraní - SC : Ano Distribuce : CZ D-Link DMC-810SC/E ...

Intel Ethernet SFP+ SR Optics

Intel Ethernet SFP+ SR Optics

5475 Kč
5475 Kč

Parametry výrobku Značka : Intel Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

Intel Ethernet SFP+ Twinaxial Cable 3m

Intel Ethernet SFP+ Twinaxial Cable 3m

2309 Kč
2309 Kč

Parametry výrobku Značka : Intel Vlastnosti - Provedení : Externí Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

TP-LINK MC111CS

TP-LINK MC111CS

1380 Kč
1380 Kč

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Převodník...

TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

1614 Kč
1614 Kč

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 550 m....

TP-LINK MC210CS

TP-LINK MC210CS

1430 Kč
1430 Kč

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km....

TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

1424 Kč
1424 Kč

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2...

TP-LINK TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

1525 Kč
1525 Kč

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

Rozšířené hledání

Zboží dle značek:


Značky