Příslušenství

AirLive POE OD-100PE

AirLive POE OD-100PE

4997 Kč
4997 Kč

Parametry výrobku Značka : AirLive Distribuce : CZ

AirLive POE OD-2000PE

AirLive POE OD-2000PE

5904 Kč
5904 Kč

Parametry výrobku Značka : AirLive Distribuce : CZ AirLive POE OD-2000PE AirLive PoE prodlužovač designovaný k prodloužení dosahu PoE pro...

ASUS USB-AC56

ASUS USB-AC56

2195 Kč
2195 Kč

Parametry výrobku Značka : Asus Funkce - Wi-Fi Standard : 802.11ac Anténa - Typ : Externí Anténa - Výkon (dBi) : 2 Rozhraní - Počet WAN...

ATEN Napájecí jednotka 14x IEC320 C13 + 2x C19 over IP

ATEN Napájecí jednotka 14x IEC320 C13 + 2x C19 over IP

22011 Kč
22011 Kč

Parametry výrobku Značka : Aten Distribuce : CZ ATEN Napájecí jednotka 14x IEC320 C13 + 2x C19 over IP ATEN Napájecí jednotka 14x IEC320...

ATEN Napájecí jednotka 14x IEC320 C13 + 2x C19 over IP

ATEN Napájecí jednotka 14x IEC320 C13 + 2x C19 over IP

14605 Kč
14605 Kč

Parametry výrobku Značka : Aten Distribuce : CZ ATEN Napájecí jednotka 14x IEC320 C13 + 2x C19 over IP Aten představuje novou napájecí...

ATEN Napájecí jednotka 7x IEC320 C13 + 1x C19 over IP

ATEN Napájecí jednotka 7x IEC320 C13 + 1x C19 over IP

12373 Kč
12373 Kč

Parametry výrobku Značka : Aten Distribuce : CZ ATEN Napájecí jednotka 7x IEC320 C13 + 1x C19 over IP Aten představuje novou napájecí...

ATEN Napájecí jednotka 7x IEC320 C13 + 1x C19 over IP

ATEN Napájecí jednotka 7x IEC320 C13 + 1x C19 over IP

3258 Kč
3258 Kč

Parametry výrobku Značka : Aten Distribuce : CZ ATEN Napájecí jednotka 7x IEC320 C13 + 1x C19 over IP Aten představuje novou napájecí...

ATEN Power over the Net - vzdálená správa napájení

ATEN Power over the Net - vzdálená správa napájení

7036 Kč
7036 Kč

Parametry výrobku Značka : Aten Distribuce : CZ ATEN Power over the Net - vzdálená správa napájení - možnost připojení/odpojení za...

Cisco AIR-ANT2460NP-R=

Cisco AIR-ANT2460NP-R=

6794 Kč
6794 Kč

Cisco AIR-ANT2460NP-R Obecně Typ výrobku Anténa Šířka 28.6 cm Hloubka 14.7 cm Výška 2.9 cm Délka kabelu 91 cm Anténa Aplikace Interiér,...

Cisco AIR-ANT2506

Cisco AIR-ANT2506

3356 Kč
3356 Kč

Parametry výrobku

Cisco AIR-ANT2544V4M-R=

Cisco AIR-ANT2544V4M-R=

15520 Kč
15520 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco AIR-ANT2544V4M-R Obecně Typ výrobku Anténa Šířka 21.8 cm Váha 0.67 kg Délka kabelu...

Cisco AIR-AP1852I-E-K9

Cisco AIR-AP1852I-E-K9

18582 Kč
18582 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco AIR-AP1852I-E-K9 Obecně Typ zařízení Bezdrátový access point Hrubý design Do interiéru Šířka...

Cisco AIR-CAB005LL-R

Cisco AIR-CAB005LL-R

3025 Kč
3025 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco AIR-CAB005LL-R  Obecně Typ síťového kabelu Kabel antény Délka 1.52 m Konektivita Konektory 1 x...

Cisco AIR-CAP2702E-E-K9

Cisco AIR-CAP2702E-E-K9

18009 Kč
18009 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Anténa - Typ : Interní Rozhraní - Počet LAN : 2 Rozhraní - Počet USB 2.0 : 0 Cisco AIR-CAP2702E-E-K9...

Cisco AIR-CAP3702E-E-K9

Cisco AIR-CAP3702E-E-K9

31368 Kč
31368 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Rozhraní - Počet LAN : 1 Rozhraní - Počet USB 2.0 : 0 Cisco AIR-CAP3702E-E-K9  Přístupové body Cisco...

Cisco AIR-CAP3702I-E-K9

Cisco AIR-CAP3702I-E-K9

29038 Kč
29038 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Anténa - Typ : Interní Rozhraní - Počet LAN : 1 Rozhraní - Počet USB 2.0 : 0 Cisco AIR-CAP3702I-E-K9 ...

Cisco C3650-STACK-KIT=

Cisco C3650-STACK-KIT=

22058 Kč
22058 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco C3650-STACK-KIT=  Obecně Množství v balení 2 (údaje platí pro samostatnou položku) Typ zařízení...

Cisco C3K-PWR-750WAC=

Cisco C3K-PWR-750WAC=

19156 Kč
19156 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco C3K-PWR-750WAC= Obecně Typ zařízení Přívod energie - hotplug - zásuvný modul...

Cisco CAB-RPS2300-E=/ napájecí kabel pro Catalyst 2960-24, 2960-48, 2960S-24, 2960S-48

Cisco CAB-RPS2300-E=/ napájecí kabel pro Catalyst 2960-24, 2960-48, 2960S-24, 2960S-48

2966 Kč
2966 Kč

Parametry výrobku Cisco CAB-RPS2300-E Obecně Typ Elektrický kabel Délka 1.5 m Konektivita Konektory 1 x 22-pin RPS Connector - s piny (male)...

Cisco CAB-RPS2300=

Cisco CAB-RPS2300=

3379 Kč
3379 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco CAB-RPS2300 Obecně Typ Elektrický kabel Délka 1.5 m Konektivita Konektory 1 x 22-pin RPS Connector - s...

Cisco CAB-SS-V35FC=

Cisco CAB-SS-V35FC=

2373 Kč
2373 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco CAB-SS-V35FC=  Obecně Typ síťového kabelu Kabel V.35 Podporovaný typ zařízení (DCE/DTE) DCE Délka...

Cisco CAB-SS-V35MT=

Cisco CAB-SS-V35MT=

2373 Kč
2373 Kč

Parametry výrobku

Cisco CAB-STK-E-0.5M=

Cisco CAB-STK-E-0.5M=

2343 Kč
2343 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Délka : 0.5 m Cisco CAB-STK-E-0.5M Obecně Typ síťového kabelu Stohovací kabel Délka 50 cm Informace o...

Cisco CAB-STK-E-1M=

Cisco CAB-STK-E-1M=

3748 Kč
3748 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Délka : 1 m Cisco CAB-STK-E-1M Obecně Typ síťového kabelu Stohovací kabel Délka 1 m Informace o...

Cisco CAB-STK-E-3M=

Cisco CAB-STK-E-3M=

5239 Kč
5239 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Délka : 3 m Cisco CAB-STK-E-3M Obecně Typ síťového kabelu Stohovací kabel Délka 3 m Informace o...

Cisco kabel CAB-SS-X21MT

Cisco kabel CAB-SS-X21MT

2801 Kč
2801 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Kabely - Konektor 1 : D-SUB M (VGA) Délka kabelu (m) : 3 Cisco kabel CAB-SS-X21MT  Obecně Typ síťového...

Cisco MGBLH1

Cisco MGBLH1

4977 Kč
4977 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco MGBLH1  Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul...

Cisco MGBT1

Cisco MGBT1

2902 Kč
2902 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco MGBT1 Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! MGBT1, gigabitový...

Cisco PWR-ADPT

Cisco PWR-ADPT

2449 Kč
2449 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco PWR-ADPT  Obecně Typ zařízení Síťový adaptér - externí Napájecí zařízení...

Cisco PWR-C1-1100WAC=

Cisco PWR-C1-1100WAC=

28647 Kč
28647 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco PWR-C1-1100WAC= Cisco - zdroj proudu - připojení za provozu / redundantní - 1100 Watt Typ zařízení...

Cisco PWR-C1-350WAC=

Cisco PWR-C1-350WAC=

9686 Kč
9686 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco PWR-C1-350WAC Obecně Typ zařízení Zdroj proudu - připojení za provozu / redundantní...

Cisco PWR-IE3000-AC=

Cisco PWR-IE3000-AC=

7102 Kč
7102 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco PWR-IE3000-AC= Obecně Typ zařízení Silový konvertor - externí Napájecí zařízení...

Cisco SB-PWR-INJ2 Gigabit PoE Injector

Cisco SB-PWR-INJ2 Gigabit PoE Injector

2201 Kč
2201 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco SB-PWR-INJ2 Gigabit PoE Injector Cisco Small Business Power over Ethernet Injector-30W

Cisco SFP-10G-LR=

Cisco SFP-10G-LR=

45105 Kč
45105 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco SFP-10G-LR= Obecně Typ zařízení Modul SFP+ vysílače Provedení Modul plug-in Sítě...

Cisco SFP-10G-SR=

Cisco SFP-10G-SR=

11609 Kč
11609 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco SFP-10G-SR Obecně Typ zařízení Modul SFP+ vysílače Provedení Modul plug-in Sítě...

Cisco STACK-T1-3M=

Cisco STACK-T1-3M=

6039 Kč
6039 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Délka : 1 m Cisco STACK-T1-3M Obecně Typ síťového kabelu Stohovací kabel Délka 3 m Informace o...

Cisco StackWise 480

Cisco StackWise 480

2400 Kč
2400 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Cisco StackWise 480   Cisco StackWise 480 - stohovací kabel - 50 cm Typ Stohovací kabel Délka 50 cm...

Cisco X2

Cisco X2

37749 Kč
37749 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco X2  Obecně Typ zařízení Transceiver modul X2 Provedení Modul plug-in Sítě...

Cisco X2-10GB-LR

Cisco X2-10GB-LR

75495 Kč
75495 Kč

Parametry výrobku

Cisco, GE SFP LC Connector EX Transceiver

Cisco, GE SFP LC Connector EX Transceiver

35858 Kč
35858 Kč

Parametry výrobku: Akční nabídka Akce Novinka Skladem Skladem Skladem, Centrální sklad Značka Značka Cisco Distribuce Distribuce CZ

Značky