Příslušenství

APC RACK ATS

APC RACK ATS

19644 Kč
19644 Kč

Parametry výrobku

ATEN VM0404HA-AT-G

ATEN VM0404HA-AT-G

7721 Kč
7721 Kč

Parametry výrobku Značka : Aten

BUFFALO OP-PU-10R2U zdroj

BUFFALO OP-PU-10R2U zdroj

6047 Kč
6047 Kč

Parametry výrobku

Cisco GLC-LH-SMD

Cisco GLC-LH-SMD

9814 Kč
9814 Kč

Parametry výrobku

Cisco GLC-TE

Cisco GLC-TE

5065 Kč
5065 Kč

Parametry výrobku

Cisco PWR-C2-250WAC=

Cisco PWR-C2-250WAC=

10178 Kč
10178 Kč

Parametry výrobku

Cisco SFP-H10GB-CU2M= černá

Cisco SFP-H10GB-CU2M= černá

2368 Kč
2368 Kč

Parametry výrobku

DELL SFP+ modul

DELL SFP+ modul

4893 Kč
4893 Kč

Parametry výrobku

Intel XXVDACBL3M SFP28 na SFP28

Intel XXVDACBL3M SFP28 na SFP28

2500 Kč
2500 Kč

Parametry výrobku

TP-LINK PLT12-C+

TP-LINK PLT12-C+

2770 Kč
2770 Kč

Parametry výrobku

TP-LINK TL-ANT2415MS

TP-LINK TL-ANT2415MS

3817 Kč
3817 Kč

Popis produktu:Wi-Fi anténa všesměrová venkovní, frekvenční rozsah 2.4-2.5GHz, zisk 15dBi, úhel horizontální 360°, vertikální...

VivoLink zásuvka HDMI + DP

VivoLink zásuvka HDMI + DP

2773 Kč
2773 Kč

Parametry výrobku

ZyXEL SFP LX-10-D

ZyXEL SFP LX-10-D

3215 Kč
3215 Kč

ZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Značky