Síťové karty a adaptéry

ASUS XG-C100C síťový adaptér

ASUS XG-C100C síťový adaptér

3094 Kč
3094 Kč

Parametry výrobku

Cisco Catalyst 9300 8x10GE

Cisco Catalyst 9300 8x10GE

47167 Kč
47167 Kč

Parametry výrobku

DELL Broadcom 5719 QP

DELL Broadcom 5719 QP

3753 Kč
3753 Kč

Parametry výrobku

DELL Broadcom 5719 QP Full Height

DELL Broadcom 5719 QP Full Height

4250 Kč
4250 Kč

Parametry výrobku

DELL Broadcom 5720 DP

DELL Broadcom 5720 DP

2702 Kč
2702 Kč

Parametry výrobku

DELL Broadcom 57810

DELL Broadcom 57810

10249 Kč
10249 Kč

Parametry výrobku

DELL Intel i350 QP

DELL Intel i350 QP

9391 Kč
9391 Kč

Parametry výrobku

DELL Networking Transceiver SFP+ 10GbE

DELL Networking Transceiver SFP+ 10GbE

13031 Kč
13031 Kč

Parametry výrobku

Intel Ethernet I350-T2

Intel Ethernet I350-T2

3114 Kč
3114 Kč

Parametry výrobku Značka : Intel Vlastnosti - Typ : PCI-E Vlastnosti - Provedení : Interní Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 ...

Intel Networking Adapter XL710-QDA2

Intel Networking Adapter XL710-QDA2

12470 Kč
12470 Kč

Parametry výrobku

Intel Networking Adapter XXV710-DA2BLK
Level One FVT-0203TXFC Converter 100TX to 100FX-SC Multimode w. Power Injector

Level One FVT-0203TXFC Converter 100TX to 100FX-SC Multimode w. Power Injector

5317 Kč
5317 Kč

* 10/100Base-TX UTP na 100Base-FX fiber konvertor * Splňuje IEEE 802.3af POE standard * Power z IEEE 802.3af PSE nebo PoE injector * Interní AC...

Level One GVT-4001,10/100/1000BaseT na1000SX Media konvertor SC

Level One GVT-4001,10/100/1000BaseT na1000SX Media konvertor SC

4433 Kč
4433 Kč

Key features: * UTP to Fiber Switching Media Converter * Auto Negotiation Speed, Half/Full Duplex * TX port support Auto MDI/MDI-X * Build in Link...

QNAP CAB-DAC30M-SFPP-DEC02

QNAP CAB-DAC30M-SFPP-DEC02

2427 Kč
2427 Kč

Parametry výrobku

QNAP CAB-DAC50M-SFPP-DEC02

QNAP CAB-DAC50M-SFPP-DEC02

2953 Kč
2953 Kč

Parametry výrobku

StarTech USB 3.0 adaptér NIC černá

StarTech USB 3.0 adaptér NIC černá

2323 Kč
2323 Kč

Parametry výrobku

StarTech USB 3.0 adaptér NIC s Hubem bílá

StarTech USB 3.0 adaptér NIC s Hubem bílá

2943 Kč
2943 Kč

Parametry výrobku Značka : StarTech Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - USB : USB 3.0...

StarTech USB 3.0 adaptér s Hubem černá

StarTech USB 3.0 adaptér s Hubem černá

2532 Kč
2532 Kč

Parametry výrobku Značka : StarTech Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - USB : USB 3.0...

StarTech USB-C adaptér + 3x USB 3.0 černá

StarTech USB-C adaptér + 3x USB 3.0 černá

2789 Kč
2789 Kč

Parametry výrobku Značka : StarTech Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - SFP : Ne ...

StarTech USB-C adaptér s extra portem USB 3.0 černá

StarTech USB-C adaptér s extra portem USB 3.0 černá

2367 Kč
2367 Kč

Parametry výrobku Značka : StarTech Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - SFP : Ne ...

StarTech USB-C adaptér s extra portem USB 3.0 černá

StarTech USB-C adaptér s extra portem USB 3.0 černá

2409 Kč
2409 Kč

Parametry výrobku Značka : StarTech Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - SFP : Ne ...

Nové zboží  [více]

Značky