Lenovo IdeaTab MIIX 700 + klávesnice

Množství
 • Dodání do 2 pracovních dnů - ZDARMA Objednávky přijaté do 11:45 v pracovní den.
  Dodání do 3 pracovních dnů - ZDARMA Objednávky přijaté po 11:45 v pracovní den
 • Kód: 80QL008DCK
 • Výrobce: Lenovo
23490 Kč

Parametry výrobku

 • Značka : Lenovo
 • Displej - Úhlopříčka (") : 12
 • Displej - Rozlišení : 2160 x 1440 (FullHD+)
 • Paměť - RAM (GB) : 8
 • Paměť - Slot na paměťovou kartu : Ano
 • Paměť - Velikost (GB) : 256
 • Procesor - Frekvence (GHz) : 1.1
 • Procesor - Počet jader : 2
 • Fotoaparát - Rozlišení (MPx) : 5
 • Fotoaparát - Webkamera (MPx) : 5.0
 • Rozhraní - Rozhraní : Jack 3.5 mm
 • Rozhraní - Rozhraní : MicroHDMI
 • Rozhraní - Rozhraní : USB 3.0
 • Rozhraní - Rozhraní : USB 2.0
 • Operační systém - Operační systém : Windows
 • Operační systém - Verze systému : Windows 10 Pro
 • Vlastnosti - Barva : Zlatá
 • Vlastnosti - Funkce : Wi-Fi
 • Vlastnosti - Funkce : Bluetooth
 • Vlastnosti - Výdrž baterie (h) : 9
 • Rozměry - Hloubka (mm) : 210
 • Rozměry - Šířka (mm) : 292
 • Rozměry - Výška (mm) : 8.95
 • Distribuce : CZ


12"
úhlopříčka displeje
2160 x 1440 (FullHD+)
rozlišení displeje
Windows 10 Pro
typ operačního systému
5 MPx
fotoaparát
Ano
slot na paměťové karty
292 x 8.95 x 210 mm
rozměry tabletu (Š×V×H)

Zobrazit všechny parametry Skrýt všechny parametry
Mimořádný vizuální zážitek
Ponořte se naplno do všeho, co na tabletu rádi děláte, a užívejte si možností prostorného 12" displeje modelu Lenovo IdeaTab MIIX 700 + klávesnice. Jeho síla je ukryta v moderní technologii, kterou charakterizují realisticky živé barvy a široké pozorovací úhly. Díky tomu nedochází ke zkreslení obrazu ani změnám barevné reprodukce, ať už se na obrazovku díváte odkudkoli. Mimořádný vizuální zážitek ještě podpoří vysoké rozlišení 2160 x 1440 (FullHD+), jež doslova svádí k tomu se dotknout, tak se neostýchejte podlehnout.

Velikost displeje Rozlišení 12" 2160 x 1440 (FullHD+)

Dostatek výkonu pro náročné aplikace 
Spusťte některou ze současných náročných her či aplikací a objevte nekompromisní sílu ukrytou v 2jádrovém procesoru, tepajícím na frekvenci 1.1 GHz. Samozřejmostí je dostatek výkonu i pro vyřízení pracovních záležitostí. Plynulý multitasking (více spuštěných aplikací najednou) bez zdlouhavého přepínání umožní 8 GB operační paměti. Ohromující výkon zkrátka dotváří vynikající dojem, který ve vás Lenovo IdeaTab MIIX 700 + klávesnice zanechá.

Počet jader CPU Frekvence Operační paměť RAM 2 1.1 GHz 8 GB

Ukládejte bez omezení 
Pro uložení vašich aplikací, hudby a dalších souborů můžete využít interní paměť s extrémně vysokou kapacitou 256 GB. Mimo jiné tak v tabletu Lenovo uchováte i tisíce fotografií, pořízených integrovaným fotoaparátem s rozlišením 5 Mpx. Je také potřeba pamatovat na to, že určitou část paměti si pro sebe vždy zabírá operační systém, což ale s takto velkým úložištěm neznamená vůbec žádné omezení.

Kapacita vnitřní paměti Slot na paměťovou kartu Rozlišení fotoaparátu 256 GB Ano 5 MpxPokud by vám nestačila kapacita vnitřní paměti, můžete úložný prostor tabletu snadno rozšířit pomocí paměťové karty o další desítky gigabajtů. Následně lze také na kartu soubory přesunout (včetně podporovaných aplikací), a uvolnit tak potřebné místo v tabletu.

Možnost rozšířit paměť kartou Ano

Velikán pro realizaci vašich nápadů 
Prostor pro neomezenou kreativitu a realizaci vašich nápadů poskytuje veliký 12" displej orámovaný elegantním tělem se stále ještě velmi přijatelnými rozměry 8.95 mm na výšku, 292 mm na šířku a 210 mm do hloubky. Díky tomu budete mít vždy absolutní přehled, ať už si budete prohlížet web, psát poznámky nebo hrát hry, a to vše s nevídaným komfortem, jaký u tabletů s menší úhlopříčkou nenajdete.

Výška Šířka Hloubka 8.95 mm 292 mm 210 mm

Dlouhá výdrž baterie 
Všech vychytaných funkcí tabletu Lenovo IdeaTab MIIX 700 + klávesnice si můžete užívat, jak dlouho chcete. Reálně to znamená výdrž až 9 hodin při běžném zatížení. Výdrž baterie samozřejmě bezvýhradně závisí na způsobu využití, takže při vysoké zátěži, způsobené například delším hraním her nebo využitím náročnějších aplikací, zpravidla dochází ke snížení maximální uváděné výdrže.

Maximální výdrž 9 hodin

Systém stvořený pro dotykové ovládání 
Příznivci jednoduchosti a přehlednosti si s Lenovo IdeaTab MIIX 700 + klávesnice přijdou na své, jelikož právě tyto vlastnosti nejvíce charakterizují propracovaný operační systém Windows 10 integrovaný v tomto tabletu. Hlavním prvkem systému jsou tzv. dlaždice, přímo stvořené pro dotykové ovládání, které zobrazují živý obsah a dají se přizpůsobit dle vašich priorit. Velmi efektivní je propojení operačního systému s kancelářskou sadou MS Office, abyste měli svou virtuální kancelář neustále k dispozici.

Verze operačního systému Windows 10 ProVýbava a konektivita
Tablet Lenovo IdeaTab MIIX 700 + klávesnice se kromě hardwarové výbavy pyšní také slušnou konektivitou a řadou praktických funkcí. Z těch nejdůležitějších vybíráme následující výčet:


Bluetooth. Přenášet soubory nebylo nikdy jednodušší. Pomocí technologie Bluetooth můžete svá data přenést mezi tabletem Lenovo IdeaTab MIIX 700 + klávesnice a různými zařízeními snadno, rychle a bezdrátově.Wi-Fi. Pomocí nejrozšířenějšího rozhraní Wi-Fi se snadno připojíte k bezdrátovému internetu kdekoli po celém světě. Prostřednictvím Wi-Fi můžete stahovat velké objemy dat bez obav o vyčerpání limitu vašich mobilních dat.Konektor Jack 3.5mm slouží k připojení sluchátek nebo reproduktorů k tabletu, abyste si mohli dopřát soukromý poslech ve vysoké kvalitě i zprostředkovat parádní hudební podkres pro příjemněji strávený čas s vašimi přáteli.Grafický výstup micro HDMI je vhodný k propojení s moderními monitory a dalšími zobrazovacími zařízeními. Umožňuje zároveň přenášet obraz i zvuk v nejvyšší digitální kvalitě a vysokém rozlišení.USB 2.0 slouží kromě nabíjení k propojení s počítačem nebo dalšími USB zařízeními a následné rychlé výměně souborů.USB 3.0 slouží kromě nabíjení k propojení s počítačem nebo dalšími USB zařízeními a následné rychlé výměně souborů. Rozhraní USB 3.0 je až 10násobně rychlejší než starší verze 2.0, což poznáte především při přesouvání objemných souborů, které ve většině případů zabere jenom pár sekund. Rozhraní USB 3.0 je zpětně kompatibilní se zařízeními s USB 2.0.
blokovepopisy()
ASUS ŠETŘÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ - GREEN ASUS
Filozofie Green Asus funguje již mnoho let, a jak už název napovídá, jedná se o program na ochranu životního prostředí.   Asus uplatňuje ekologické myšlení v každém aspektu svého podnikání, což znamená, že se věnuje nejen rozvoji energeticky úsporných řešení, jako jsou baterie s nižší spotřebou a výdrží až 10 hodin, ale také odstraňuje neekologické procesy ve výrobě.   Společnost Asus jako první vyrobila základní desku a Full HD monitor bez přítomnosti halových prvků a olova. V roce 2010 byly dva produkty Asus označeny za nejekologičtější produkty v oblasti NB a monitorů v průzkumu "2010 Greenpeace Electronics Survey". Roku 2011 ještě společnost zvýšila laťku tím, že jako první z Top 10 IT výrobců získala japonskou ekologickou známku Japan Eco Mark.

Značky