Livall MT1 chytrá helma pro cross country L červená

Množství
  • Dodání do 5 pracovních dnů - ZDARMA pro objednávky přijaté kdykoliv
  • Kód: MT1, L červená
  • Výrobce: Technaxx
3063 Kč

Parametry výrobku


Livall MT1 chytrá helma pro cross country L červená

Tato inteligentní přilba je speciálně určena pro cyklisty na horských kolech. Umí celou řadu věcí: ukazovat směr jízdy, přivolat pomoc, telefonovat, fungovat jako vysílačka či přehrávat hudbu z telefonu. Cyklistická přilba LIVALL tak učiní vaše cyklistické vyjížďky chytřejšími, bezpečnějšími, zábavnějšími a interaktivnějšími.

Základní funkce produktu zůstává stejná: je to přilba, která chrání hlavu cyklisty před úrazem. Dodává se v několika provedeních, které se od sebe liší velikostí, tvarem a barvou. Nechybí globální bezpečnostní atesty, potvrzující splnění příslušných norem. Kromě toho však LIVAL nabízí několik funkcí a velmi jedinečných schopností. Začněme integrovanými reproduktory, díky kterým lze přijímat hovory, poslouchat hudbu a komunikovat s ostatními uživateli LIVALL přes vysílačku. Reproduktory samozřejmě nezakrývají ucho, takže cyklista zůstává ve spojení s okolním světem a ví o dění kolem sebe.

Pohlídá i vaše zdraví a život
Další zajímavostí je monitor srdeční frekvence, který sleduje tepovou frekvenci v průběhu jízdy, takže můžete zaznamenávat průběh svého tréninku. Pokud hodnoty dosáhnou život ohrožující úrovně, upozorní na to přilba prostřednictvím automatického hlasového varování.

Všechny funkce lze ovládat z malého dálkového ovladače, který se montuje na rukojeť řídítek. Z tohoto ovladače lze aktivovat také světelné signály (ukazatele směru nebo varovná světla) na zadní straně helmy či spustit fotoaparát na chytrém telefonu a pořídit snímek. Dálkový ovladač tak umožňuje ovládání helmy i aplikace LIVALL Riding, Přímo z řídítek tak lze ovládat hlasitost, přeskakovat skladby, pozastavit hudbu, volat, pořizovat fotografie a ovládat barevná LED světla na zadní straně helmy.

V případě nehody a následném pádu může být někdy obtížné vyhledat lékařskou pomoc. Helma tento problém řeší: detekuje pád a automaticky odešle zprávu předem stanovené kontaktní osobě.

Specifikace:
Bluetooth: BLE4.0+ BT4.1
Dosah Bluetooth: Maximálně 10 m
Reproduktor: Stereo 2x 0.5 W
Mikrofon: -39 dB
Zadní světla: 8 LED diod vzadu 3 diody pro signalizaci vlevo a vpravo
Ovládání: 3 tlačítka, zapnutí (přehrávání, pauza, vypnutí), hlasitost + -, následující skladba, předchozí skladba
Nabíjecí port: Micro USB
Nabíjecí parametry: DC 5 V/0.5 A
Kapacita baterie: 3.7 V/400 mAH?i1.4 WH?j
Čas pro nabíjení:Přibližně 3 h
Životnost baterie: Maximálně 10 h
Pohotovostní režim: Maximálně 180 dní
Velikost:
M: 305 × 225 × 150 mm
L: 320 × 235 × 160mm
Váha: 310 g?
Barevné provedení: červená, černá
Průduchy: 21


Značky