Síťové karty a adaptéry

Addonics NAU (Network Attached USB) Adaptér

Addonics NAU (Network Attached USB) Adaptér

2075 Kč
2075 Kč

Parametry výrobku Značka : Addonics Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - USB : USB 2.0...

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

2949 Kč
2949 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Typ : Konvertor Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) :...

APC UPS AP9630 Network Management Card 2

APC UPS AP9630 Network Management Card 2

10445 Kč
10445 Kč

Parametry výrobku Značka : APC Vlastnosti - Provedení : Interní Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - USB : Ne ...

Apple USB Ethernet Adapter (MB Air)

Apple USB Ethernet Adapter (MB Air)

1263 Kč
1263 Kč

The Apple USB Ethernet Adapter is a simple, one-piece external adapter that plugs into the USB 2.0 port of your MacBook Air to provide 10/100BASE-T...

ASUS USB-AC68 Dual Band Wireless

ASUS USB-AC68 Dual Band Wireless

3061 Kč
3061 Kč

Parametry výrobku Značka : Asus Vlastnosti - Typ : USB Vlastnosti - Provedení : Externí Rozhraní - USB : USB 3.0 Rozhraní - SFP : Ne ...

Cisco C3850-NM-4-1G=

Cisco C3850-NM-4-1G=

11617 Kč
11617 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - USB : Ne Rozhraní - SFP : Ne Rozhraní - SC : Ne ...

Cisco GLC-FE-100FX-RGD=

Cisco GLC-FE-100FX-RGD=

7463 Kč
7463 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Typ : Konvertor Vlastnosti - Provedení : Interní Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0...

Cisco GLC-FE-100FX=

Cisco GLC-FE-100FX=

8196 Kč
8196 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

Cisco GLC-SX-MM-RGD=

Cisco GLC-SX-MM-RGD=

29700 Kč
29700 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - USB : Ne Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní...

Cisco GLC-T (SFP 1000Base-T)

Cisco GLC-T (SFP 1000Base-T)

10717 Kč
10717 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Typ : Konvertor Vlastnosti - Provedení : Interní Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0...

Cisco SFP-H10GB-ACU10M=

Cisco SFP-H10GB-ACU10M=

10982 Kč
10982 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - SFP : Ano Rozhraní - SC : Ne Rozhraní - ST : Ne Rozhraní -...

Cisco VIC2-2BRI-NT/TE

Cisco VIC2-2BRI-NT/TE

32420 Kč
32420 Kč

Parametry výrobku

D-Link DMC-300SCE

D-Link DMC-300SCE

3125 Kč
3125 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 100 Mbps Rozhraní - SC : Ano Distribuce : CZ D-Link DMC-300SC/E ...

D-Link DMC-515SCE

D-Link DMC-515SCE

5511 Kč
5511 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 100 Mbps Rozhraní - SC : Ano Distribuce : CZ D-Link DMC-515SC/E ...

D-Link DMC-700SCE

D-Link DMC-700SCE

6123 Kč
6123 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 1000 Mbps Rozhraní - SC : Ano Distribuce : CZ D-Link DMC-700SC/E ...

D-Link DMC-810SCE

D-Link DMC-810SCE

13073 Kč
13073 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 1000 Mbps Rozhraní - SC : Ano Distribuce : CZ D-Link DMC-810SC/E ...

D-Link DWA-182

D-Link DWA-182

1372 Kč
1372 Kč

D-Link DWA-182 / Wireless USB adapter D-Link DWA-182 - USB adaptér od společnosti D-Link. DWA-182 pomáhá vytvořit Vaše bezdrátové připojení...

D-Link DWM-157

D-Link DWM-157

1628 Kč
1628 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Typ : USB Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Interní* Anténa - Umístění...

D-Link DWM-222

D-Link DWM-222

3521 Kč
3521 Kč

Parametry výrobku Značka : D-Link Vlastnosti - Typ : USB Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Interní* Anténa - Typ : Interní...

DELL adaptér USB 3.0 na Ethernet

DELL adaptér USB 3.0 na Ethernet

1900 Kč
1900 Kč

Parametry výrobku Značka : Dell Kabely - Konektor 1 : USB 3.0 A M Kabely - Konektor 2 : RJ-45 F Barva : Černá

DeLock Adapter USB 3.0 Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s

DeLock Adapter USB 3.0 Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s

1317 Kč
1317 Kč

Delock Adapter USB 3.0 > Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s Rozšiřuje vaše PC nebo notebook o další síťové rozhraní přes USB 3.0 rozhraní....

Edimax ET-912MSC+

Edimax ET-912MSC+

1733 Kč
1733 Kč

Parametry výrobku Značka : Level One Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Ne Anténa - Výkon (dBi) : 0 Rozhraní - USB : Ne ...

Edimax EW-7822UAC

Edimax EW-7822UAC

1335 Kč
1335 Kč

Parametry výrobku Značka : Edimax Vlastnosti - Typ : USB Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Interní* Rozhraní - USB : USB...

HP UHD USB Graphics Adapter

HP UHD USB Graphics Adapter

3455 Kč
3455 Kč

Parametry výrobku Značka : HP HP UHD USB Graphics Adapter Zvyšte svou produktivitu tím, že rozšíříte nebo zrcadlíte pracovní plochu na...

INTEL Gigabit ET Dual Port Server Adapter PCI-E 4x, 2x RJ45, bulk

INTEL Gigabit ET Dual Port Server Adapter PCI-E 4x, 2x RJ45, bulk

7864 Kč
7864 Kč

Intel® 82 576 Gigabit Ethernet Controller Low-profile iSCSI remote boot support Load balancing on multiple CPUs Compatible with x4, x8, and x16...

MikroTik R11e-5HacT 802.11ac 3x3HPw miniPCI-e adp.

MikroTik R11e-5HacT 802.11ac 3x3HPw miniPCI-e adp.

3100 Kč
3100 Kč

Parametry výrobku Značka : Digitus Vlastnosti - Typ : PCI Vlastnosti - Provedení : Interní Rozhraní - USB : Ne Rozhraní - SFP : Ne ...

MikroTik R52HnD miniPCI 802.11n( 2.4 a 5GHz 26dBm)

MikroTik R52HnD miniPCI 802.11n( 2.4 a 5GHz 26dBm)

1660 Kč
1660 Kč

Parametry výrobku Značka : Digitus Vlastnosti - Typ : PCI Vlastnosti - Provedení : Interní Anténa - Typ : Externí/odnímatelná* Rozhraní...

NETGEAR AC1200

NETGEAR AC1200

1595 Kč
1595 Kč

Parametry výrobku Značka : Netgear Vlastnosti - Typ : USB Vlastnosti - Provedení : Externí Rozhraní - USB : USB 2.0 Rozhraní - SFP : Ne ...

Shuttle WLAN-ac Mini-PCIE

Shuttle WLAN-ac Mini-PCIE

1574 Kč
1574 Kč

Parametry výrobku Značka : Shuttle Vlastnosti - Typ : PCI-E Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Externí* Rozhraní - USB : Ne ...

TP-LINK Archer T4U

TP-LINK Archer T4U

1352 Kč
1352 Kč

TP-LINK Archer T4U / Wifi USB 3.0 Dual-Band adapter / 300M na 2.4Ghz / 867M na 5GHz) TP-LINK Archer T4U je bezdrátový USB adaptér s duálním...

TP-LINK Archer T4UH

TP-LINK Archer T4UH

1503 Kč
1503 Kč

Parametry výrobku Značka : TP-LINK Vlastnosti - Typ : USB Vlastnosti - Provedení : Externí Anténa - Typ : Externí* Anténa - Výkon (dBi)...

TP-LINK MC111CS

TP-LINK MC111CS

1839 Kč
1839 Kč

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Převodník...

TP-LINK MC112CS

TP-LINK MC112CS

1469 Kč
1469 Kč

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník...

TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

2227 Kč
2227 Kč

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 550 m....

TP-LINK MC210CS

TP-LINK MC210CS

1839 Kč
1839 Kč

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km....

TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

1847 Kč
1847 Kč

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2...

TP-LINK TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

1527 Kč
1527 Kč

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

ZyXEL NWD6605

ZyXEL NWD6605

1603 Kč
1603 Kč

ZyXEL NWD6605 / Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter / 802.11ac (300Mbps/2.4GHz + 867Mbps/5GHz) / WPS Špičkové bezdrátové připojení pro...

Nové zboží  [více]

Značky