SONY BDP-S7200 3D Blu-Ray DVD přehrávač

Množství
 • 1 Balení skladem
 • Dodání do 2 pracovních dnů - ZDARMA Objednávky přijaté do 11:45 v pracovní den.
  Dodání do 3 pracovních dnů - ZDARMA Objednávky přijaté po 11:45 v pracovní den
 • Kód: BDPS7200B.EC1
 • Výrobce: Sony
9080 Kč

Parametry výrobku

 • Značka : Sony


Sony BDP-S7200 3D Blu-Ray DVD přehrávač
 • Full HD 3D Blu-ray přehrávač, převzorkování obrazu na 4K, High Res Audio,
 • vestavěná Wi-fi (2,4 GHz), převod z 2D na 3D, x.v. Colour, Screen Mirroring - zrcadlení obsahu chytrých telefonů/tabletů, DLNA, on-line streamování 2D videa z YouTube nebo TOPFUN.CZ, internetový obsah SEN, Opera Apps, webový prohlížeč,
 • přehrávání z USB a externího HD, podpora formátů: Foto - JPEG/GIF/PNG/MPO; Video - XviD / WMV9 / AVCHD / MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 / Motion JPG / VC1; Audio - mp3 / AAC / WMA9 Standard / LPCM/ Flac /,
 • TV Side View - ovládání přes Smart Phone nebo tablet, 24p True Cinema, Deep Color, Sound Bar režim,
 • 1xHDMI, 2xUSB, 1xEthernet,
 • Spotřeba energie 14W, klasický komponentní design, černá barva
Rozlišení 4K Ultra HD, 3D, zvuk s vysokým rozlišením, super Wi-Fi®, přijímač AV, MirrorLink™, Sony Entertainment Network
 • Sledujte filmy v rozlišení 4K Ultra HD
 • Užijte si zvuk s vysokým rozlišením
 • Rychlé streamování pomocí super Wi-Fi®
Funkce:
 • Zvuk s vysokým rozlišením – hudba tak, jak ji umělec zamýšlel Zvuk s vysokým rozlišením funguje na základě převodu analogového zvuku na digitální při vyšší a přesnější frekvenci než u disků CD. Zvuk s vysokým rozlišením může mít vyšší frekvenci 24 bitů / 96 kHz (v porovnání se standardní frekvenci disků CD, která je 16 bitů / 44,1 kHz). Výsledkem je zachycení více hudebních detailů a jemných odstínů. Díky tomu budou skladby přesně v takovém znění, v jakém byly nahrány – zvuk bez kompromisů.
 • Poslouchejte nejlepší zvuk díky funkci Digital Music Enhancer
Funkce Digital Music Enhancer kombinuje tři jedinečné zvukové technologie společnosti Sony pro bohatší zvuk komprimovaného obsahu. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnoví jemné detaily vysoké frekvence, které se v silně komprimovaných digitálních formátech jako mp3 ztrácejí. Dynamický rozsah obnovení obnoví kontrast mezi tichými a hlasitými zvuky, čímž zvýrazní dialogy, filmy a hudbu. A technologie Advanced Auto Volume automaticky upraví hlasitost při změně formátu obsahu.
 • Realisticky zřetelné díky zvýšení rozlišení na úroveň 4K
Zažijte se zvýšením rozlišení na 4K čtyřikrát více detailů, než nabízí Full HD. V přehrávači Blu-ray Disc™ převádí čip standardní zdroje videa, např. 480p, 720p a 1080p, na signál, který se více blíží rozlišení 4K (3840 x 2160). Obraz obsahuje osm miliónů pixelů, a zaručuje tak větší ostrost a více detailů. Barvy jsou reprodukovány věrně, obraz si zachovávají jas, odstín i sytost a vyšší kvalita obrazu vám dovolí sedět blíže k obrazovce a zachovat si širší zorné pole.
 • Silnější signál se super Wi-Fi®
Vychutnejte si plynulé a rychlé procházení s technologií Super Wi-Fi®. Model BDP-S7200 zahrnuje náš unikátní modul Wi-Fi® a mimořádně citlivou anténu, která zachytí i slabý signál Wi-Fi® z okolí domu. Tato technologie disponuje silnějším signálem než běžná Wi-Fi®, a nabízí tak plynulé streamování videa a rychlé procházení webu z větší vzdálenosti.
 • Užijte si sledování ještě více díky aplikaci TV Side View
Zdarma ke stažení ze služby Google Play™ nebo obchodu Apple App Store: TV SideView je mobilní aplikace, která změní výš styl sledování televize. Proměňte chytrý telefon v dálkový ovladač, procházejte televizní průvodce, přečtěte si podrobnosti o oblíbených programech a sledujte živě novinky týkající se sledovaného obsahu na sociálních médiích. Jsou zde také praktické funkce, například záznam pomocí časovače, vyhledávání obsahu a vzdálené přehrávání.
 • Pomocí zrcadlení obrazovky můžete zobrazit obsah chytrého telefonu na obrazovce televizoru.
Jakýkoli obsah z displeje chytrého telefonu nebo tabletu uvidíte na obrazovce televizoru v mimořádném rozměru. Nepotřebujete kabely, protože při zrcadlení obrazovky se chytrý telefon k televizoru připojuje bezdrátově. Po připojení si můžete na jakémkoli televizoru užívat fotografie, aplikace, webové stránky, hry a další obsah. Dotykem obrazovky chytrého telefonu nebo tabletu můžete dokonce fotografie přetahovat nebo zvětšovat. Dále můžete sledovat video ve vysokém rozlišení a přehrávat zvuk prostřednictvím reproduktorů televizoru. Zrcadlení obrazovky se rychle a snadno nastavuje a funguje s jakýmkoli chytrým telefonem či tabletem Android kompatibilním s technologií Miracast™.1 1 Chytrý telefon musí být kompatibilní s technologií Miracast. Možnost připojení ke všem zařízením kompatibilním s technologií Miracast není zaručena.
 • Prohlédněte si, co nabízí síť Sony Entertainment Network
Procházejte internet a zobrazte si to nejlepší z webu na svém televizoru. Budete mít přístup k síti Sony Entertainment Network, kde můžete prozkoumat početnou knihovnu filmů a prohlédnout si starší programy, hudbu a hry. Procházejte nabídku online kanálů nebo přehrávejte nejnovější videa služby YouTube™.
 • Rychlé spuštění vám umožní sledovat okamžitě
Máte dost čekání na zábavu? Funkce rychlého spuštění a načtení zajistí, že se přehrávač Blu-ray Disc™ spustí za méně než 1 sekundu. A po zavření mechaniky na disk se film v přehrávači Blu-ray Disc™ začne přehrávat* už za půl minuty. Pokud nesledujete disky Blu-ray Disc™, můžete obsah z internetu spouštět ještě rychleji.*Záleží na titulu disku Blu-ray Disc™
 • Navržené tak, aby se dokonale hodily k vašemu přijímači AV
Přehrávač BDP-S7200 má elegantní černou povrchovou úpravu, aby ladil s přijímači AV společnosti Sony. Tenký design s plochou horní částí umožňuje přehrávač Blu-ray Disc™ snadněji umístit a zapojit mezi další zařízení.
 • Lepší zážitek s podporou kodeků
S přehrávačem BDP-S7200 si videa, hudbu a fotografie uložené na jednotkách USB nebo domácím síťovém serveru přes DLNA užijete ještě snadněji – a nemusíte se starat o formáty videí a hudby. Naše nejnovější přehrávače Blu-ray Disc™ totiž podporují o 26 % více kombinací kodeků videa, kontejnerů a kodeků audia než předchozí modely. Patří sem nové kodeky videa pro soubory .mkv a zvukové kodeky pro zvuk s vysokým rozlišením.
 • Snadná obsluha s jednoduchým dálkovým ovladačem
Díky elegantnímu, modernímu, ergonomickému designu je s novým dálkovým ovladačem ovládání a obsluha přehrávače Blu-ray Disc™ snadná. Číselné klávesy byly nahrazeny čtyřmi jednoduchými směrovými kurzory, pomocí nichž můžete rychle vyhledat a otevřít obsah z nabídky na obrazovce.
 • Silný výkon s dvoujádrovým procesorem
Výkonný dvoujádrový procesor zajistí rychlý výkon bez prodlev. Webové stránky se načítají kratší dobu, filmy a média jako videa na YouTube™ lze přehrát rychleji a přehrávání působí výrazně plynuleji. Také navigace je rychlejší a lépe reaguje, takže si můžete dopřát zábavu bez nepříjemných zdržení.
 • S pokročilou redukcí šumu u internetových zdrojů získáte zářivý obraz
Pokročilá redukce šumu u internetových zdrojů automaticky zaostří a zjemní sledovaný obraz. Redukce šumu odstraní šum specifický pro formát MPEG ze silně komprimovaného webového obsahu a obsahu HD. Technologie HD Reality Enhancer analyzuje obraz po jednotlivých pixelech a zajistí lepší vykreslení struktur a barev i plynulejší přechody. Technologie Pure Picture Control zlepšuje kontrast a současně se stará o přirozenější vyvážení barev. A technologie Super Bit Mapping vyhladí barevné přechody, aby výsledná kvalita obrazu byla realistická.
 • Sledujte bohaté detaily díky rozlišení Full HD 3D a zvýšení rozlišení na 3D
Sledujte nejnovější filmy na discích Blu-ray Disc™ ve 3D a v rozlišení Full HD – stačí se připojit pomocí HDMI k jakémukoli televizoru HD s podporou 3D. Přehrávač Blu-ray Disc™ také zvyšuje rozlišení filmů ve 2D na simulované rozlišení 3D a dodává záběrům na obrazovce hloubku a detaily.

Značky