Transceiver

Cisco MGBLH1

Cisco MGBLH1

4187 Kč
4187 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco MGBLH1  Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul...

Cisco MGBT1

Cisco MGBT1

2635 Kč
2635 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco MGBT1 Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! MGBT1, gigabitový...

Cisco SFP-10G-LR=

Cisco SFP-10G-LR=

63552 Kč
63552 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco SFP-10G-LR= Obecně Typ zařízení Modul SFP+ vysílače Provedení Modul plug-in Sítě...

Cisco SFP-10G-SR=

Cisco SFP-10G-SR=

11226 Kč
11226 Kč

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco SFP-10G-SR Obecně Typ zařízení Modul SFP+ vysílače Provedení Modul plug-in Sítě...

Cisco, GE SFP LC Connector EX Transceiver

Cisco, GE SFP LC Connector EX Transceiver

33186 Kč
33186 Kč

Parametry výrobku: Akční nabídka Akce Novinka Skladem Skladem Skladem, Centrální sklad Značka Značka Cisco Distribuce Distribuce CZ

MikroTik SFP modul S-3553LC20D

MikroTik SFP modul S-3553LC20D

2310 Kč
2310 Kč

Parametry výrobku Značka : Mikrotik Distribuce : CZ MikroTik SFP modul S-3553LC20D Pár optických modulů s LC konektorem, pracují s vlnovou...

Rozšířené hledání

Zboží dle značek:


Nové zboží  [více]

Značky